پترون –  ۴ نمایشگاه بین المللی از جمله رنگ و لوله در تهران از امروز در محل دائم نمایشگاه‌های بین المللی تهران برپا شده است.

پانزدهمین نمایشگاه رنگ، رزین، پوشش های صنعتی و مواد کامپوزیت در محل دائمی ، سومین نمایشگاه بین المللی صنایع مفتولی، سیم و کابل، پروفیل و ماشین آلات وابسته و پنجمین نمایشگاه بین المللی لوله و اتصالات، ماشین آلات و تجهیزات وابسته با حضور ۹۰ شرکت خارجی و داخلی برگزار شده است.

نمایشگاه یادشده امکان حضور ۸۰ شرکت داخلی و هفت شرکت خارجی به نمایندگی از کشورهای آلمان، ترکیه، سوئیس، چین و کره جنوبی در فضای ۶ هزار متر مربعی آن را فراهم ساخته است .
مشارکت کنندگان دراین بخش تازه ترین تولیدات و کالاهای خود را در زمینه انواع لوله و اتصالات، تجهیزات به معرض نمایش گذاشته اند .
به گزارش پترون؛ چهار نمایشگاه بین المللی یاد شده از امروز (دوشنبه) تا ۱۸ آذرماه جاری از ساعت ۹ صبح تا پنج بعدازظهر پذیرای متخصصان و عموم بازدید کنندگان است .
براساس گزارش شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی ایران ، سالانه حدود ۸۰ نمایشگاه داخلی و خارجی در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران برپا می شود و توافق برجام زمینه مشارکت بی سابقه شرکتهای خارجی را از این نمایشگاهها فراهم ساخته است .