شرکت سرمایه گذاری شستا در راستای سیاست ها و راهبردهای کلان سازمان تامین اجتماعی مبتنی بر ارتقای بازدهی سرمایه گذاری ها ، طرح رتبه بندی شرکت های تابعه خود را اجرا کرد .

به گزارش پترون،  جشنواره و مراسم اعلام نتایج شرکت های برتر با حضور وزیر محترم تعاون ، کار و رفاه اجتماعی ، مدیرعامل ، اعضای هیات مدیره و معاونان سازمان تامین اجتماعی ، مدیرعامل و اعضای هیات مدیره شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی و اعضای هیات مدیره و مدیران عامل کلیه هلدینگ ها و شرکت های تابعه ، صبح امروز یکشنبه  (۱ اسفند ماه) برگزار شد .

بر اساس این گزارش ، در این مراسم شرکت پتروشیمی فن آوران درراستای سیاست‌ها و راهبردهای کلان سازمان تامین اجتماعی مبنی بر ارتقای بازدهی سرمایه‌گذاری‌ها و با استرات‍ژی ترسیم شده توسط مدیریت محترم عامل این شرکت مبتنی بر بهره‌گیری از ظرفیت‌های بومی و اقتصاد مقاومتی, موفق به کسب رتبه برتر“طرح رتبه‌بندی شرکت‌های شستا”شد .

شایان ذکر است که  اصول حاکم بر طرح رتبه‌بندی، مواردی همچون به کارگیری کامل دارایی‌ها و ظرفیت‌های شرکت  و کسب حداکثر بازدهی، استفاده از فرصت‌های اقتصادی به منظور توسعه کسب و کار و افزایش ارزش دارایی‌ها، قانونمندی، شفافیت و پاسخگویی در عملکرد، رقابت‌مندی در بازار و ایجاد ارزش برای مشتریان و توجه به خلاقیت، نوآوری و مدیریت علمی را مورد تاکید قرار دارد.

منبع : نیپنا