رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی گفت: زمینه برای سرمایه‌گذاری در شهرستان ملکان فراهم است و این شهرستان مستعد سرمایه‌گذاری بیش از پیش به‌خصوص در زمینه پتروشیمی است.

به گزارش پترون؛ سلمان خدادادی  در جلسه شورای اداری شهرستان ملکان که با حضور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی برگزار شد با بیان اینکه رمز موفقیت شهرستان وحدت و یکپارچگی بین مسئولان و مردم است اظهار داشت: شهرستان ملکان ۱۲۰ هزار نفر جمعیت دارد که ۷۵ درصد از این تعداد را جمعیت روستایی تشکیل می‌دهد.

وی افزود: در این شهرستان به دلیل زندگی انسان‌هایی با عزت نفس بالا، کمتر مشاهده‌ شده که مردم با مشکلات اشتغال مواجه باشند.

خدادادی در ادامه افزود: افراد بیکار در سطوح تحصیل‌کرده نیز به دلیل داشتن عزت‌نفس در زمین‌های کشاورزی و تولیدی‌های خود اشتغال دارند و همواره عزت‌نفس خود را حفظ می‌کنند.

وی با بیان اینکه به برکت نظام جمهوری اسلامی از نعمت‌های الهی بهره‌مند شدیم، اظهار داشت: زمینه برای سرمایه‌گذاری در این شهرستان فراهم است و این شهرستان مستعد سرمایه‌گذاری بیش از پیش است که می‌توان در زمینه پتروشیمی در این شهرستان سرمایه‌گذاری کرد.

نماینده مردم ملکان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه آمار بیمه‌شدگان شهرستان به زودی به ۱۰ هزار نفر می‌رسد، ادامه داد: وجود ۱۰ هزار نفر بیمه‌شده یک رویداد تاریخی و ماندگار برای شهرستان است که امیدوارم این رقم به زودی افزایش یابد.

منبع : تسنیم