پتروشیمی لاله تا پایان آذرماه امسال موفق شد بیش از ۱۷۹ هزارتن محصول به ارزش ۱۹۵ میلیون و ششصد و پنجاه و سه هزار دلار را روانه بازارهای بین المللی کند.

به گزارش پترون، پتروشیمی لاله تا پایان پائیزموفق شد برنامه های صادراتی خود را براساس برنامه های پیش بینی شده محقق کند و روند مطلوب تولید وصادرات دراین مجتمع پتروشیمی همچنان ادامه دارد.
این گزارش می افزاید: این مجتمع پتروشیمی در مجموع توانست دراین بازه زمانی حدود ۲۲۶ هزار تن محصول را در بازارهای خارجی و داخلی عرضه کند.
بر اساس این گزارش، پلی‌اتیلن سبک پتروشیمی لاله از نظر کیفی از برترین محصولات شناخته شده فیلم درجهان است که به هند، الجزایر، چین، بخشی از آفریقا، یونان، ترکیه، آلمان و شمال اروپا صادر می‌شود.
پلی‌اتیلن پتروشیمی لاله از نظردرخشندگی، شفافیت و موارد فیزیکی و مکانیکی در زمره بهترین های کشور به شمار می رود و ظرفیت تولید و دانش فنی این محصول نیز همسو با استانداردهای روز جهان و مطابق با فناوری های روز دنیاست.
خوراک این مجتمع، اتیلن است که به میزان ٣٠۶ هزار تن از الفین مارون تأمین می شود و محصولات این مجتمع در تولید انواع فیلم پلی اتیلن، ظروف مختلف، قطعات پلاستیکی، طبی و غیره کاربرد دارد.

منبع : نیپنا