مهم ترین مأموریت پلیمر آنلاین آسان سازی فرایند فروش مواد پلیمری است.

به گزارش پترون، وبسایت پلیمر آنلاین در سال ۱۳۹۵ با هدف تسهیل خرید و فروش مواد اولیه پلیمری و شیمیایی در فضای مجازی افتتاح شد.

مهم ترین مأموریت پلیمر آنلاین آسان سازی فرایند فروش مواد پلیمری است. سه خدمت این سایت به این ترتیب می باشد:

  • شما می توانید در صورتی که مواد مورد نظر خود را در لیست مواد موجود پلیمر آنلاین می بینید، آن ماده را یا از طریق سایت و یا از طریق تلفن سفارش دهید و در غیر این صورت با یک تماس با پلیمر آنلاین، ما تمام تلاش خود را در زمینه یافتن مواد مورد نظر شما انجام می دهیم و در اولین فرصت آن را در اختیار شما قرار می دهیم.
  • همچنین اگر شما به اطلاعات فنی نیاز داشته باشید، ما با یاری گرفتن از تیم کارشناسان مجرب خود شما را در این امر یاری می کنیم. در واقع تیم کارشناسی ما با سال ها تجربه در صنعت پلیمر آمادگی آن را دارند که مشکلات صنعتی موجود در کارخانجات پلیمری را حل نموده و همچنین در خصوص انتخاب و تامین مواد مورد نیاز صاحبان صنایع پلیمری مشاوره لازم را به ایشان ارائه نمایند.
  • بخش دیگر خدمات ما در پلیمر آنلاین، فروش مواد اولیه پلیمری و شمیایی صنعتگران پلیمری است. مواد اولیه ای که به هر دلیلی در تولید یا خرید و فروش استفاده نمی شود و در انبار راکد شده است. ما در پلیمر آنلاین تلاش می کنیم تا با افزایش نقدینگی شرکت های پلیمری، رونق را به صنعت پلیمر باز گردانیم.پلیمر آنلاین در اطلاعیه ای از تمامی فعالان صنعت پلیمر کشور دعوت کرده تا با مراجعه به این سایت مواد اولیه پلیمری خود را  با ارزانترین قیمت خریداری  و یا مواد راکد موجود در انبار خود را به پول تبدیل کنند.

    www.polymeronline.com

  • منبع : پپنا