خبرنگار پترون – دقایقی پیش نشست خبری کمیسیون صادراتی اتحادیه سراسری صنایع پایین دستی پتروشیمی آغاز گردید.

در این نشست آقایان میرزایی مدیرعامل اتحادیه و باستان فر نایب رئیس کمیسیون صادراتی اتحادیه به پرسش های خبرنگار پاسخ  میدهند.

در روزهای قبل باستان فر وعده داده بود که به زودی شاهد حضور قدرتمند اتحادیه در بازار عراق خواهیم بود و امروز در این نشست خبری گفت: طبق آمار اعلام شده در روز اول نمایشگاه ویژه اربعین در شهر کربلا ۱۳۶ تن مصنوعات به فروش رسیده است که این خود نشانگر استقبال بی سابقه از این نمایشگاه می باشد و پیش بینی میشود تا روز انتهایی نمایشگاه بیش از ۷۰۰ تن مصنوعات پلاستیکی ارائه گردد.

نایب رئیس کمیسیون صادراتی اتحادیه افزود: برنامه هایی مشابه برای حضور در بازارهای کشورهای همسایه نظیر پاکستان و افغانستان و تاجیکستان و آذرباییجان داریم و عراق قدم اول این کمیسیون می باشد.

باستان فر افزود: بعد از نمایشگاه ویژه اربعین نمایشگاه دائمی عرضه محصولات در عراق را خواهیم داشت و از تمامی تولید کنندگان جهت همکاری و مشارکت در نمایشگاه دائمی در عراق دعوت به عمل می آوریم و کمیسیون صادراتی اتحادیه آماده ارائه خدمات به تمامی اعضا می باشد.

 

در ادامه میرزایی مدیرعامل اتحادیه با ارائه جدولی به جزییات بازارهای کشورهای منطقه به شرح ذیل ارائه نمود.

 

 

iraq (2)

 

در این نشست خبری که با استقبال خبرنگاران نشریات تخصصی این صنعت در حال برگزاری می باشد خبرنگاران نشریات و تارنماهای بسپار ، تعاون پلاست ، پپنا ، اینپیا ، مجله صنایع پلاستیک و پترون در این نشست حضور دارند.

 

 

 

 

پایان خبر.