139206021415402891038844

عملیات اجرایی گازرسانی به ١۵۴ روستای استان بوشهر هم اکنون در دست اجراست و با بهره برداری از این طرح‌ها بیش از ١۶ هزار و ٨٠٧ خانوار از مزایای گاز برخوردار می شوند.

به گزارش پترون به نقل از شانا، غلامعباس حسینی، مدیرعامل شرکت گاز استان بوشهر در این باره گفت: از مجموع این ١۵۴ روستا، تعدادی همزمان با دهه مبارک فجر و مابقی نیز در نیمه نخست سال آینده به بهره برداری می رسند.
مدیرعامل شرکت گاز استان بوشهر افزود: با گازرسانی به روستاهای در دست اجرا، ضریب نفوذ گاز در بخش روستایی استان به ٩۵ درصد می رسد.
وی یادآور شد: هم اکنون یکی از طرح‌های مهم در دست اجرا، گازرسانی به شهرها و روستاهای بخش ارم، بوشکان و تنگ ارم است.
حسینی ادامه داد: با اجرای ١۵٠ کیلومتر شبکه شهری و روستایی و ٧۵ کیلومتر خط انتقال، این طرح‌ها عملیاتی خواهند شد.
مدیرعامل شرکت گاز استان بوشهر گفت: گازرسانی به این مناطق با اعتبار ٣۵ میلیارد تومان اجرا و زمینه برخورداری هفت هزار خانوار از مزایای گاز فراهم می شود.
به گفته وی، تاکنون ٣٣ شهر و ٢۴۵ روستای استان با اجرای بیش از چهار هزار و ٩٧۶ کیلومتر شبکه شهری و روستایی و افزون بر ٣۵٩ کیلومتر خط انتقال تحت پوشش شبکه گاز طبیعی قرار گرفته و ١۵٠ هزار و ٢٢٧ انشعاب نیز در سطح استان نصب شده است.
حسینی تاکید کرد: توسعه گازرسانی در مناطق دور افتاده استان، افزایش نصب انشعابات، افزایش شمار مشترکان عمده صنعتی و… از دیگر برنامه های مهم پیش رو است که به طور جدی در دست اجراست.
انتهای پیام/س