82214153-70986884

مدیریت عملیات خشکی ٣ شرکت ملی حفاری ایران موفق شد در نیمه نخست امسال ۴١ حلقه چاه نفتی و گازی را حفاری و تکمیل کند.

به گزارش پترون به نقل از شانا، غلامرضا آل محمود، مدیر عملیات خشکی ٣ شرکت ملی حفاری ایران، با اشاره به حفاری و تکمیل ۴١ حلقه چاه نفت و گاز از سوی این مدیریت در نیمه نخست امسال، گفت: از این تعداد چاه پنج حلقه توسعه‌ای- توصیفی و ٣۶ حلقه تعمیری تکمیلی بوده است.

وی افزود: از چاه‌های حفر شده ٣٩ حلقه در گستره عملیاتی شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب و ٢ حلقه در حوزه فعالیت شرکت نفت فلات قاره تکمیل و تحویل کارفرما شد.

آل محمود با بیان این‌که این مدیریت ١٩ دستگاه حفاری سبک و سنگین در اختیار دارد، اظهار کرد: با تلاش مستمر کارکنان در این بخش در مدت پیش گفته حفاری ٩ حلقه چاه در مجموع ۶٢ روز جلوتر از مدت تعیین شده از سوی شرکت‌های متقاضی پایان یافت.

مدیر عملیات خشکی ٣ شرکت ملی حفاری ایران گفت: از ١٩ دکل حفاری این مدیریت از ابتدای فروردین تا پایان شهریورماه ١۵ دکل بر روی چاه‌های تعمیری و چهار دستگاه در ارتباط با چاه‌های توسعه‌ای- توصیفی بکارگیری شد و  در مجموع به وسیله این ناوگان ٢٩ هزار و ۵٣٠ متر حفاری صورت گرفت.

براساس گزارش شرکت ملی حفاری ایران، وی افزود: با هماهنگی‌های به عمل آمده با مدیریت آموزش و تجهیز نیروی انسانی شرکت، در نیمه نخست امسال، ٩٩ دوره آموزش عمومی و تخصصی برای ٨٨٧ نفر از کارکنان برگزار شد که میانگین آموزش  ٢٩,۴ نفر ساعت به ثبت رسید؛ در حالی که این  آمار در مدت مشابه پارسال ١۵.۴ بوده است.

انتهای پیام/س