بهمن بهزادیمدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری نفت و گاز و پتروشیمی تأمین (تاپیکو)، با حکمی مدیرعامل پتروشیمی فن‌آوران واقع در منطقه‌ی ویژه اقتصادی پتروشیمی را منصوب نمود.

به گزارش پترون به نقل از ایلنا از بندر امام خمینی، با حکم محمدحسن پیوندی، بهمن بهزادی از نیروهای شاغل و ساکن در شهرستان ماهشهر، سکان هدایت پتروشیمی فن‌آوران را به دست گرفت.

سید وحید موسوی، مدیر روابط عمومی هلدینگ تاپیکو در این خصوص به ایلنا گفت: مراسم معارفه‌ی بهزادی، چهارشنبه دوازدهم آبان ماه و با حضور جمعی از مسئولین در پتروشیمی فن‌آوران برگزار می‌شود.

بهمن بهزادی، حدود دو دهه سابقه‌ی کار در صنایع پتروشیمی منطقه با مسئولیت‌های مختلف را دارد و از معدود مدیران ساکن در شهرستان ماهشهر می‌باشد.

بیوگرافی بهمن بهزادی مدیر جدید عامل پتروشیمی فن‌آوران
بهمن بهزادی در تاریخ ۱۲ مرداد ماه ۱۳۵۲ در روستای شول بدنیا آمد،در سن ۱۰ سالگی  پدرش را از دست داد و از نعمت پدرمحروم گشت.
تحصیلات ابتدایی و راهنمایی و دبیرستان را در  گناوه  انجام و فارغ التحصیل کارشناسی و کارشناسی ارشد و دانشجوی دکترای رشته مهندسی شیمی  می باشد.
در فروردین ۱۳۷۵ به استخدام صابون سازی خرمشهر درآمد و پس از ۳ ماه کار به  پتروشیمی آبادان رفت و در سال  ۱۳۷۷ در پتروشیمی بندرامام خمینی (ایران ژاپن سابق) بعنوان مهندس فرآیند واحد کلرآلکالی شروع بکار نمود و تا پایان سال ۹۳ در پستهای مختلف فنی و مدیریتی در این مجتمع بزرگ ادامه فعالیت دادند.
از خرداد ماه ۹۳ تا کنون سمت نماینده و مشاور مدیر عامل شرکت تاپیکو (نفت گاز و پتروشیمی تامین)، رئیس هیات مدیره شاخص،عضو هیات  مدیره شرکتهای پتروشیمی کارون و لردگان را در کارنامه خود دارد .