پتروشیمی جم

سرمایه گذاران ایتالیائی از پیشنهاد برای سرمایه گذاری بر روی واحد های PHD و PP مجتمع پتروشیمی جم استقبال کردند.

به گزارش پترون به نقل از روابط عمومی پتروشیمی جم ، جمعی از سرمایه گذاران بزرگ ایتالیا با حضور در دفتر مرکزی پتروشیمی جم پیرامون سرمایه گذاری در صنعت پتروشیمی ایران با مدیران پتروشیمی جم رایزنی و گفتگو کردند. هدف این گروه از سرمایه گذاران ایتالیایی از حضور در ایران بررسی زمینه های سرمایه گذاری در حوزه نفت و پتروشیمی ایران از طریق بانک های بزرگ اروپایی است .

مدیرعامل پتروشیمی جم در این نشست با استقبال از سرمایه گذاری ایتالیایی ها در صنعت پتروشیمی ایران اظهار کرد:ما قصد داریم فعالیت های خود را در حوزه های مختلف توسعه دهیم به همین دلیل هم علاقه مند به همکاری با سرمایه گذاران خارجی برای ایجاد واحدهای جدید در شرکت هستیم.

مهندس میرافضلی تصریح کرد: ما بنا داریم که دو واحد PHD و PP  را در شرکت ایجاد نماییم و احداث این واحد ها فرصت مناسبی برای حضور سرمایه گذاران خارجی در صنعت پتروشیمی ایران است و حاضریم ضمانت های لازم هم برای سرمایه گذاران خارجی تامین نماییم تا آسوده خاطر در صنعت پتروشیمی ایران سرمایه گذاری کنند.

در ادامه این نشست آقای ارنستو پائولیو که سرپرست این گروه از سرمایه گذاران ایتالیایی بود با اظهار خوشحالی از حضور در پتروشیمی جم اظهار کرد: با کمال میل علاقه مند به فعالیت اقتصادی در ایران هستیم و حاضریم برای سرمایه گذاری در صنعت پتروشیمی ایران از بانک های بزرگ اروپایی نیز استفاده کنیم تا یک همکاری بلند مدت با شما را آغاز کنیم.

وی افزود: ما از پیشنهاد شما برای سرمایه گذاری بر روی واحد های PHD و PP پتروشیمی جم استقبال می کنیم و به سرعت این پیشنهاد شما را بررسی و اقدام خواهیم کرد و امیدوارم در آینده نزدیک با جلسات بیشتر با شما به یک تفاهم در این زمینه با یکدیگر برسیم.

گفتنی است آقای ارنستو پائولیو عضو هیت مدیره باشگاه اینتر میلان ایتالیا و مدیرعامل سابق سومین بانک بزرگ اروپا و از سهامداران شرکت فیات می باشد که به همراه گروهی از فعالان اقتصادی ایتالیا به ایران سفر کرده اند