• مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان تهران گفت: وضع شهرک‌های صنعتی استان تهران از ضعیف‌ترین استان‌های کشور هم وخیم‌تر است.

محمدرضا قاهری‌بدر در جلسه‌ای که در شهرک صنعتی پیشوا و با حضور محمدکرم محمدی فرماندار این شهرستان برگزار شد، از شکل‌گیری کارگروه‌های مشترک آب، برق، گاز، محیط زیست، دادگستری، کمیته مکان‌یابی، شوراهای فنی، برنامه‌ریزی، اداری مالی، تحول اداری و صنایع کوچک و تقویت مدیریت حقوقی، اداری و تشکیل امور مجامع به منظور بررسی و چاره‌جویی مسائل و مشکلات زیربنایی شهرک‌های صنعتی خبر داد.

وی با اشاره به میزان توسعه یافتگی شهرک‌های صنعتی استان تهران گفت: وضعیت شهرک‌های صنعتی استان تهران از ضعیف‌ترین استان‌های کشور نیز وخیم‌تر است.

قاهری بدر به راه‌اندازی درگاه واحد اشاره کرد و گفت: کارهای اولیه این درگاه به مرکزیت ستاد جذب سرمایه‌گذاری خارجی در اداره کل امور اقتصادی و دارایی و استقرار نماینده شرکت شهرک‌های صنعتی انجام شده است و از فرمانداری می‌خواهیم با معرفی افرادی پیگیر و پرتلاش و استقرار آنها در فرمانداری، بخشداری‌ها و دهیاری‌های سطح شهرستان، درگاه واحد توسعه صنایع کوچک ما برای شهرک‌های صنعتی را فراهم کند.

مدیرعامل شهرک‌های صنعتی استان تهران در پایان لزوم تشکیل مستمر جلسات را تا راه‌اندازی کامل شهرک و سیستم توسعه صنایع کوچک مورد تاکید قرار داد.

منبع : +