پترون- به گزارش خبرنگار پترون پیام تبریک جناب آقای مهندس نصراله رضازاده طرقی به مناسبت فرا رسیدن عید نوروز ۱۳۹۵ به این شرح است:

یا مقلب القلوب و الابصار یا مدبرالیل و النهار

یا محول الحول و الاحوال حول حالنا الی احسن الحال

حلول سال نو و بهار پرطراوت را که نشانه قدرت لایزال الهی و تجدید حیات طبیعت می باشد رابه تمامی عزیزان تبریک و تهنیت عرض نموده و سالی سرشار از برکت و معنویت را ازدرگاه خداوند متعال و سبحان برای شما عزیزان مسئلت مینماییم.

در سالی که گذشت اتحادیه سراسری توفیقات بسیاری را تجربه کرد. اتحادیه سراسری صنایع پایین دستی پتروشیمی فرصت بزرگی را برای کل صنعت پایین دستی پتروشیمی به وجود آورد تا گام های موثری را در جهت حل مشکلات تعاونی ها و واحد ها بردارد. این اتحادیه بحمداله تا به امروز در عرصه های ملی و کشوری حضور پررنگی داشته که تاثیرات آن  در تصمیم سازی های پایه ای و مفید در صنعت پایین دست را به وضوح شاهد بوده ایم. امید که در سال نو با نگاهی ملی و کلان به صنعت پایین دست کشور و حمایت از تشکل ها گامی موثر در جهت بهبود اقتصاد کشور برداریم.

سال جدید را که مصادف با ولادت بزرگ بانوی اسلام حضرت زهرا (س) می باشد را به برکت و حرمت ایشان،  به عنوان آغاز یک جهاد ملی در جهت اهدافمان قرار می‌دهیم تا در کنار تولید کنندگان کشور عزیزمان،  فرصت ها را قدردانسته و به عنوان الگویی شاخص ، مستدام و پاینده عمل کنیم.