پترون –

شرکت رامو یکی از قدیمی ترین شرکت های تولیدکننده قطعات خودرو در ایران است. مدیریت این شرکت را محمد باقر امامی آل آقا برعهده دارد ، این شرکت چندی است با راه اندازی واحدهای پژوهشی و استفاده از محققین و پژوهشگران برتر این حوزهمحصولات جدیدی را به بازار عرضه نموده است.

 

12349_orig

یکی از محصولات شرکت را مو تولید محلول آبگریز بر روی شیشه بر پایه فناوری نانو می باشد که در زیر بیشتر با آن آشنا می شویم:

باراش باران، گرد و غبار و بسیاری از عوامل محیطی دیگر، موجب آلودگی شیشه و بدنه خودروها خواهند شد. کاهش دید راننده در هنگام بارش باران و لکه های حاصل از خشک شدن قطرات آب، از جمله مشکلات موجود در شیشه خودروها می باشد استفاده از فناوری نانو در ساخت پوشش آبگریز این امکان را فراهم می سازد تا با ایجاد یک لایه پوششی محافظ بر روی شیشه و بدنه از آلودگی های به وجود آمده پس از بارش باران و گرد و غبار جلوگیری نماید. این محصول، به واسطه مقیاس کوچک خود دارای خواص و کاربردهای منحصر به فردی می باشد که از جمله آن ها می توان به یکنواختی پوشش، عدم استفاده از حلال های شیمیایی خطرناک، قدرت ماندگاری طولانی مدت محصول و عدم تغییر در رنگ و ظاهر سطح پس از اعمال اشاره نمود.

9944501634_c8497bee7f_b