پترون – رئیس قرارگاه جهاد صنعتی: اگر در گذشته «سربازان» سرزمین‌ها را فتح می‌کردند در آینده این محصولات ما هستند که کشورهای دیگر را فتح می‌کنند

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج مهندسین صنعتی، سردار دُر رئیس قرارگاه جهاد صنعتی در همایش سراسری کانونهای بسیج مهندسین صنعتی در مشهد گفت: اگر تولید و اشتغال زایی داشته باشیم، تمدن اسلامی شکل گرفته است. ما در آستانه فتح جهان با محصولات خودمان هستیم؛ با کار ایرانی. بخاطر همین ما وارد صحنه شدیم[تا] این تمدن اسلامی را شکل دهیم .شکل دهی تمدن اسلامی با محصولات ایرانی انجام می‌شود.

img_7878-2

وی با بیان اینکه امروز فتح سرزمینی دیگر به آن معنا وجود ندارد افزود: امروز فتح ثروت‌ها داریم. فتح سفره‌ها داریم. فتح خانه‌ها داریم. خانه به خانه باید بجنگیم[با محصولاتمان] نه با سربازانمان.

سردار دُر، وجود هر کالای خارجی در منزل ایرانیان را همانند حضور یک سرباز بیگانه دانسته و اذعان کرد: ما امروز در محاصره این سربازان خارجی قرار گرفته‌ایم و باید خودمان را از این محاصره برهانیم و کالاهای ایرانی که سربازان ما هستند را برای فتح کشورهای دیگر بفرستیم.

وی تصریح کرد: این تمدن، تمدنی است که پیشرفت و فتح آن با محصول و فرهنگ است. فرهنگ ما به سمت جلو در حال حرکت است فقط این مردم خود باید از این فرهنگ حمایت کنند. اگر امروز بتوانیم مسئله اشتغال را درست کنیم و تولید را شکل بدهیم، در آن هنگام مردم پذیرای این فرهنگ خواهند بود.